SAMODZIELNIE ORGANIZUJESZ PODRÓŻ DO TYBETU, BHUTANU LUB BIRMY?

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE SWOJEJ WYMARZONEJ PODRÓŻY?

Czy nie byłoby wspaniale porozmawiać z kimś, kto na co dzień zajmuje się organizacją podróży dla swoich Klientów i był w tych krajach dziesiątki razy? Mam dla Ciebie IDEALNE ROZWIĄZANIE!

W CZYM MOGĘ CI POMÓC?

  • PODRÓŻ DO TYBETU – formalności, miejsca warte odwiedzenia, przepisy, skonsultowanie Twojego planu podróż, transport od Tybetu
  • PODRÓŻ DO BHUTANU – formalności, miejsca warte odwiedzenia, jak opłacić wyjazd, skonsultowanie Twojego planu podróży, sytuacja graniczna, festiwale
  • PODRÓŻ DO BIRMY – formalności, miejsca warte odwiedzenia, skonsultowanie Twojego planu podróży

CO ZYSKUJESZ?

  • CZAS – bo nie musisz szukać informacji, planować, załatwiać formalności, itp.
  • SPOKÓJ – unikniesz wielu nieprzyjemnych niespodzianek na miejscu 
  • BEZPIECZEŃSTWO – znam obowiązujące przepisy, byłam tam wielokrotnie i wiem co może pójść nie tak.
  • WSPARCIE w przygotowaniu podróży. Doradzam na co warto się zdecydować, a co odpuścić.
  • OSZCZĘDZASZ czas i pieniądze.

KIM JESTEM

Nazywam się Iwona Bartoszcze i pomagam spełniać marzenia o podróżach do Tybetu, Chin, Bhutanu, Nepalu i Birmy

Przygotowuję podróże marzeń dla osób, które nie chcą podróżować z biurem podróży, cenią sobie to, że wyjazd jest dostosowany do nich (a nie, że oni się muszą dostosowywać do programu). Pomagam osobom, które nie mają czasu, albo chęci na lekturę kolejnych stron internetowych i forów podróżniczych, ani aby załatwiać formalności związane z organizacją podróży. 

Staram się, żeby podróże, które organizuję przynosiły korzyść nie tylko moim Klientom, ale i ludziom w krajach, które odwiedzają. Wierzę, że podróże mają moc zmieniania nas samych. Odpowiedzialna turystyka jest dla mnie ważna.

Współpracuję z małymi lokalnymi biurami podróży, które prowadzą moi przyjaciele, z którymi podróżowałam i z którymi pracuję od wielu lat.

Moje teksty o Bhutanie, Birmie i Tybecie możesz przeczytać w National Geographic Traveler.

 

FAQ: NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

JAK DOKONAĆ ZAKUPU?

Naciśnij przycisk KUPUJĘ aby przejść do strony z danymi zakupu. Wypełnij formularz. Pamiętaj, żeby podać swój adres email (sprawdź czy jest wpisany poprawnie). Zaakceptuj regulamin. Możesz się także zapisać na Tashi Delek-a (raz w miesiącu dostaniesz ode mnie list o podrózowaniu w Himalaje). Naciśnij przycisk KUPUJĘ I PŁACĘ. Zostaniesz przekierowana, zostaniesz przekierowany na stronę Przelewy24. Po zatwierdzeniu płatności otrzymasz maila z linkiem do kalendarza z terminami konsultacji 

CZY WYSTAWIASZ RACHUNKI/FAKTURY?

Tak wystawiam rachunki i faktury. Podczas zakupu przewodnika zostaniesz poproszona/poproszony o podanie danych do rachunku lub jeśli wolisz faktury. Otrzymasz je mailem na adres podany w formularzu. 

CZY SPRZEDAJESZ ZA GRANICĘ?

Tak! Jeśli mieszkasz za granicą i nie masz konta w Polsce możesz skorzystać z płatnością KARTĄ KREDYTOWĄ. Inne dostępne opcje to GOOGLE PAY

Po przyciśnięciu przycisku KUPUJĘ I PŁACĘ zostaniesz przekierowana na stronę płatności. Na dole strony, pod ikonkami banków pojawi się opcja karta kredytowa i gPay. 

DOKONAŁAM/DOKONAŁEM PŁATNOŚCI I NIE OTRZYMAŁAM/OTRZYMAŁEM LINKU DO KALENDARZA KONSULTACJI

Jeśli w ciągu 24 godzin od potwierdzenia płatności nie otrzymałaś/otrzymałeś linku do kalendarza konsultacji – napisz do mnie na e-mail iwona@wyprawydoazji.pl – wyślę Ci link ponownie. 

JAK ODBIORĘ MOJĄ KONSULTACJĘ?

W mailu po zakupie otrzymasz ode mnie link do strony z kalendarzem, w którym będziesz mogła/będziesz mógł zapisać się na konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie. Poproszę Cię także o odpowiedź na dwa pytania, które pozwolą mi lepiej przygotować się do naszej rozmowy. Umówionego dnia zadzwonię na podany przez Ciebie nr telefonu i porozmawiamy o Twojej podróży.

Jeśli mieszkasz poza Polską skontaktujemy się przez WeChat WhatsApp, lub przez Zoom.