ORGANIZUJESZ PODRÓŻ DO TYBETU, BHUTANU LUB BIRMY?

DRĘCZĄ CIĘ WĄTPLIWOŚCI? NIE WIESZ GDZIE ZNALEŹĆ POTRZEBNE INFORMACJE? NIE MASZ CZASU NA ŻMUDNE PRZESZUKIWANIE INTERNETU?

Czy nie byłoby wspaniale mieć wszystkie potrzebne informacje pod ręką i organizować swoją wymarzoną podróż z łatwością? Mam dla Ciebie IDEALNE ROZWIĄZANIE!

KONSULTACJA PRZEDWYJAZDOWA (60-minut)

60-minutowa konsultacja, podczas której odpowiem na Twoje pytania i rozwieję wątpliwości dotyczące podróżowania po:

 • Tybecie
 • Bhutanie
 • Birmie

CZAS TRWANIA: 60 minut

TWOJA INWESTYCJA:

167,00 

PAKIET TRZECH KONSULTACJI PRZEDWYJAZDOWYCH

Pakiet trzech 60-minutowych konsultacji, podczas których podpowiem Ci jak zorganizować podróż, odpowiem na Twoje pytania i rozwieję wątpliwości dotyczące podróżowania po:

 • Tybecie
 • Bhutanie
 • Birmie

CZAS TRWANIA: 3 x 60 minut

TWOJA INWESTYCJA

367,00 

W CZYM MOGĘ CI POMÓC?

 • PODRÓŻ DO TYBETU – formalności, miejsca warte odwiedzenia, przepisy, skonsultowanie Twojego planu podróż, transport od Tybetu
 • PODRÓŻ DO BHUTANU – formalności, miejsca warte odwiedzenia, jak opłacić wyjazd, skonsultowanie Twojego planu podróży, sytuacja graniczna, festiwale
 • PODRÓŻ DO BIRMY – formalności, miejsca warte odwiedzenia, skonsultowanie Twojego planu podróży

CO ZYSKUJESZ?

 • CZAS – bo nie musisz szukać informacji, planować, załatwiać formalności, itp.
 • SPOKÓJ – unikniesz wielu nieprzyjemnych niespodzianek na miejscu
 • BEZPIECZEŃSTWO – znam obowiązujące przepisy, byłam tam wielokrotnie i wiem co może pójść nie tak.
 • WSPARCIE w przygotowaniu podróży. Doradzam na co warto się zdecydować, a co odpuścić.
 • OSZCZĘDZASZ czas i pieniądze.

KIM JESTEM

Nazywam się Iwona Bartoszcze i pomagam spełniać marzenia o podróżach do Tybetu, Chin, Bhutanu, Nepalu i Birmy

Przygotowuję podróże marzeń dla osób, które nie chcą podróżować z biurem podróży, cenią sobie to, że wyjazd jest dostosowany do nich (a nie, że oni się muszą dostosowywać do programu). Pomagam osobom, które nie mają czasu na lekturę kolejnych stron internetowych i forów podróżniczych, ani czasu by załatwiać formalności związane z organizacją podróży. 

Staram się, żeby podróże, które organizuję przynosiły korzyść nie tylko moim Klientom, ale i ludziom w krajach, które odwiedzają. Wierzę, że podróże mają moc zmieniania nas samych. Odpowiedzialna turystyka jest dla mnie ważna.

Współpracuję z małymi lokalnymi biurami podróży, które prowadzą moi przyjaciele, z którymi podróżowałam i z którymi pracuję od wielu lat.

Moje teksty o Bhutanie, Birmie i Tybecie możesz przeczytać w National Geographic Traveler.

 

FAQ: NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

JAK DOKONAĆ ZAKUPU?

Naciśnij przycisk KUPUJĘ aby przejść do strony z danymi zakupu. Wypełnij formularz. Pamiętaj, żeby podać swój adres email (sprawdź czy jest wpisany poprawnie). Zaakceptuj regulamin. Możesz się także zapisać na Tashi Delek-a (raz w miesiącu dostaniesz ode mnie list o podrózowaniu w Himalaje). Naciśnij przycisk KUPUJĘ I PŁACĘ. Zostaniesz przekierowana, zostaniesz przekierowany na stronę Przelewy24. Po zatwierdzeniu płatności otrzymasz maila z linkiem do kalendarza z terminami konsultacji

CZY WYSTAWIASZ RACHUNKI/FAKTURY?

Tak wystawiam rachunki i faktury. Podczas zakupu przewodnika zostaniesz poproszona/poproszony o podanie danych do rachunku lub jeśli wolisz faktury. Otrzymasz je mailem na adres podany w formularzu.

CZY SPRZEDAJESZ ZA GRANICĘ?

Nie! Nie jestem płatnikiem VATu, a sprzedaż produktów cyfrowych za granicę jest objęta podatkiem VAT wg stawki w kraju nabywcy. Dodatkowo sprzedając e-book za granicę musiałbym być zarejestrowana jako płatnik VAT w każdym kraju, do którego prowadzę sprzedaż, by tam rozliczyć i odprowadzić podatek.

Przyznam szczerze, nie ogarniam tego. Dlatego mam prośbę, jeśli mieszkasz poza Polską i mimo wszystko chciałabyś/chciałbyś kupić przewodnik – poproś kogoś z Twoich bliskich lub przyjaciół mieszkających w Polsce by dokonał zakupu za Ciebie. Z góry dziękuję za zrozumienie 🙂

DOKONAŁAM/DOKONAŁEM PŁATNOŚCI I NIE OTRZYMAŁAM/OTRZYMAŁEM LINKU DO KALENDARZA KONSULTACJI

Jeśli w ciągu 24 godzin od potwierdzenia płatności nie otrzymałaś/otrzymałeś linku do kalendarza konsultacji – napisz do mnie na e-mail iwona@wyprawydoazji.pl – wyślę Ci link ponownie.

JAK ODBIORĘ MOJĄ 20-MINUTOWĄ DARMOWĄ KONSULTACJĘ?

W mailu po zakupie otrzymasz ode mnie link do strony z kalendarzem, w którym będziesz mogła/będziesz mógł zapisać się na konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie. Poproszę Cię także o odpowiedź na dwa pytania, które pozwolą mi lepiej przygotować się do naszej rozmowy. Umówionego dnia zadzwonię na podany przez Ciebie nr telefonu i porozmawiamy o Twojej podróży.